rozšírené vyhľadávanie
rozšírené vyhľadávanie
Zobrazujem 650 výsledkov
Top firma
odporúčame
Bohatá ponuka zájazdov a last minute. Po celý rok je v ponuke dovolenka v Egypte, počas leta zájazdy do Turecka, Tuniska, Grécka, Maroka a na Mallorku. Ponúkame celú škálu výhod a zliav a Vaše dieťa môže cestovať vo vybraných termínoch za cenu letenky. Naša základná myšlienka - dosiahnuť optimálny pomer medzi kvalitou ubytovania, služieb a výslednou cenou zájazdu.
  • Špitálska 53, 81101 Bratislava
1 hodnotenie
imager1_25.jpg
1 hodnotenie
Top firma
First Moment dovolenky na leto 2016 s odletom z Bratislavy, Popradu, Košíc, Sliača. Sme špecialisti na Bulharsko, Turecko, Krétu, Rhodos, Kos, Čiernu Horu a Taliansko. Sme držiteľmi certifikátu kvality ISO 9001:2008. Zažite skvelé leto s nami!
  • Šustekova 13 - 15, 85104 Bratislava
1 hodnotenie
imagej1_24.jpg
1 hodnotenie
Top firma
Prehľadná ucelená ponuka zájazdov za slniečkom, horami či poznaním do Grécka, Chorvátska, Egypta, Tuniska, Talianska, Bulharska, Španielska, Turecka, Francúzska a ďalších krajín, vrátane exotických. Zdarma ponuka LAST MINUTE zájazdov na email.
  • Dunajská 5, 81106 Bratislava
1 hodnotenie
1 hodnotenie
Letenky, dovolenky do celého sveta, lyžovačky v Rakúsku, Taliansku, Francúzsku, Švajčiarsku, USA, Kanada aj ako last minute, incentívy, prenájom auta, poistenie, služobné cesty a dovolenky šité na mieru, wellness a golfové zájazdy, vybavenie doplnkového programu samozrejmosťou... .
  • Panenská 13, 81103 Bratislava
1 hodnotenie
bahamas_0.jpg
1 hodnotenie
Cestovná kancelária je na slovenskom trhu už 21 rokov. Hlavným produktom CK Franka Tour je Chorvátsko - Makarska riviéra - Baška Voda, Tučepi, Podgora a Bulharsko - Pomorie a Sozopol. CK Franka Tour je autorizovaný predajca slovenských, českých, rakúskych a nemeckých touroperátorov.
  • Hlavná 79, 08001 Prešov
1 hodnotenie
imagem1_26.jpg
1 hodnotenie
Cestovná kancelária špecializovaná na Taliansko. Najširšia ponuka ubytovania na talianskej pevnine i ostrovoch Sicília, Sardínia, Elba, Ischia. Vyše 3500 apartmánov, hotelov a villaggií vo viac ako 200 letoviskách a mestách Talianska. Individuálne poznávacie zájazdy, svadobné cesty, shopping tours, vínne cesty, výlety na kultúrne podujatia, športové akcie, ale i služby pre firemnú klientelu, kongresy, incentívne a teambuildingové cesty.
  • Letná 27, 04314 Košice
1 hodnotenie
1 hodnotenie
Zákazníkom ponúka poznávacie zájazdy, špecializuje sa na organizovanie ciest a odborných progamov, výstavy, veľtrhy, kongresy.
  • Gajova 11, 81109 Bratislava
1 hodnotenie
1 hodnotenie
Cestovná kancelária ponúka pútnické a poznávacie zájazdy, letné a zimné dovolenky a pobyty. Okruhy po jednotlivých krajinách Európy aj sveta.
  • Kováčska 28, 04001 Košice
1 hodnotenie
1 hodnotenie
Spoločnosť je prevádzkovateľom serveru s ponukou zájazdov do celého sveta od rôznych cestovných kancelárií.
  • Nová 45, 93532 Kalná nad Hronom
1 hodnotenie
1 hodnotenie
Cestovná kancelária pre deti a školy, ponúka školu v prírode, lyžiarske zájazdy, výlety, exkurzie a rekreácie pre celé rodiny. Taktiež má v ponuke aj jazykové kurzy v Rakúsku.
  • Ku gaštanu 18a, 90028 Zálesie
1 hodnotenie
1 hodnotenie