rozšírené vyhľadávanie
rozšírené vyhľadávanie
Zobrazujem 191 výsledkov
Top firma
odporúčame
Bohatá ponuka zájazdov a last minute. Po celý rok je v ponuke dovolenka v Egypte, počas leta zájazdy do Turecka, Tuniska, Grécka, Maroka a na Mallorku. Ponúkame celú škálu výhod a zliav a Vaše dieťa môže cestovať vo vybraných termínoch za cenu letenky. Naša základná myšlienka - dosiahnuť optimálny pomer medzi kvalitou ubytovania, služieb a výslednou cenou zájazdu.
  • Špitálska 53, 81101 Bratislava
1 hodnotenie
imager1_25.jpg
1 hodnotenie
Top firma
First Minute dovolenky na leto 2018 s odletom z Bratislavy, Košíc, Popradu a Sliača. Sme špecialisti na Bulharsko, Turecko, Krétu, Rodos, Čiernu Horu, Taliansky Jadran, Sicíliu, Kalábriu, Severný Cyprus a Chorvátsko. Sme držiteľmi prestížneho ocenenia Pečať BONITY a certifikátu manažérstva kvality EN ISO 9001:2015. Zažite skvelé leto s nami!
  • Námestie SNP 15, 81106 Bratislava
1 hodnotenie
imagec1_27.jpg
1 hodnotenie
Top firma
Prehľadná ucelená ponuka zájazdov za slniečkom, horami či poznaním do Grécka, Chorvátska, Egypta, Tuniska, Talianska, Bulharska, Španielska, Turecka, Francúzska a ďalších krajín, vrátane exotických. Zdarma ponuka LAST MINUTE zájazdov na email.
  • Dunajská 5, 81106 Bratislava
1 hodnotenie
1 hodnotenie
Letenky, dovolenky do celého sveta, lyžovačky v Rakúsku, Taliansku, Francúzsku, Švajčiarsku, USA, Kanada aj ako last minute, incentívy, prenájom auta, poistenie, služobné cesty a dovolenky šité na mieru, wellness a golfové zájazdy, vybavenie doplnkového programu samozrejmosťou... .
  • Panenská 13, 81103 Bratislava
1 hodnotenie
bahamas_0.jpg
1 hodnotenie
Zákazníkom ponúka poznávacie zájazdy, špecializuje sa na organizovanie ciest a odborných progamov, výstavy, veľtrhy, kongresy.
  • Gajova 11, 81109 Bratislava
1 hodnotenie
1 hodnotenie
Dovolenky v Stredomorí, exotických krajinách, lyžovačky, poznávacie a študijné pobyty, kultúrne a športové podujatia, okružné plavby, prenájom áut a ďalšie služby.
  • Lazaretská 29, 81109 Bratislava
1 hodnotenie
1 hodnotenie
Cestovná agentúra ponúka dovolenky, letenky, ubytovanie na celom svete.
  • Americké nám. 1, 81107 Bratislava
1 hodnotenie
1 hodnotenie
Spoločnosť poskytuje služby v oblasti cestovného ruchu.
  • Lazaretská 4, 81108 Bratislava
1 hodnotenie
1 hodnotenie
Špecialista na Bulharsko - odlety z Bratislavy, Popradu, Košíc, Sliača. Rozsiahla ponuka i na Turecko, Krétu, Rhodos, Chorvátsko, Egypt.
  • Šustekova 13, 85104 Bratislava
1 hodnotenie
1 hodnotenie
Cestovná kancelária ponúka exkurzie, poznávacie a kombinované zájazdy do väčšiny európskych krajín určené pre skupiny, študentov, seniorov a ostatné kolektívy. Zabezpečuje dopravu a kompletný program.
  • Tupolevova 13, 85101 Bratislava
1 hodnotenie
1 hodnotenie