rozšírené vyhľadávanie
rozšírené vyhľadávanie
zmeniť podkategóriu
Zobrazujem 1105 výsledkov
Top firma
Návrh a výroba nábytku na mieru do celého bytu. Moderný dizajn, kvalita a funkčnosť za výhodné ceny. Ponúkame vstavané skrine a šatníky na mieru, čalúnené postele na mieru s úložným priestorom, ale aj detské postele navrhnuté pre jedinečné priestory.
  • Bajkalská 7/A, 83104 Bratislava
1 hodnotenie
1 hodnotenie
Top firma
Spoločnosť Divendoor s.r.o. vyrába šatníky, deliace steny a vstavané skrine vo vlastných dielňach, čo umožňuje veľa nápaditých riešení pre rôzne priestory a interiéry. Divendoor je stabilná firma, ktorá na našom trhu pôsobí vyše 20 rokov.
  • Farského 26, 85101 Bratislava
1 hodnotenie
1 hodnotenie
Výroba čalúnených postelí a matracov na mieru. Špecializujeme sa v oblasti vysokých kontinentálnych dizajnových postelí a ortopedických matracov. Spálňové štúdio, návrh a realizácia. Veľkoobchod s dekami, poťahovými látkami, zrkadlovým nábytkom.
  • Tomašíková 5, 82101 Bratislava
1 hodnotenie
enzo.jpg
1 hodnotenie
Sedačky, kožené sedačky, čalúnené sedacie súpravy, postele, stoličky, jedálenské, konferenčné stoly, stolíky, kožený a čalúnený nábytok, kreslá, bytové doplnky, obrazy, matrace, záhradný nábytok, umelý ratan.
  • Rožňavská R1 centrum 1, 83104 Bratislava
1 hodnotenie
imagej1_27.jpg
1 hodnotenie
Realizujeme línie od najnovšieho moderného bývania až po rustikálno – klasický štýl, od predstavy ku skutočnosti, ako aj ostatného príslušenstva od návrhu až po montáž. Zabezpečujeme výrobu z masívu, DTD, MDF a dýhovaného materiálu.
  • Podtatranského 680, 03101 Liptovský Mikuláš
1 hodnotenie
imagem1_31.jpg
1 hodnotenie
ompletné zariadenie interiérov - návrh, výroba, dodávka a montáž nábytku, schodísk, interiérových a doplnkov, do bytov, domov, kancelárií a predajní.
  • Nová 7, 90201 Pezinok
1 hodnotenie
imagen1_36.jpg
1 hodnotenie
Sťahovanie - byty, domácnosti, klavíre, kancelárie, dovoz nábytku aj s vynesením od 1 ks, sťahovacie služby v rámci objektu, likvidácia nábytku, vypratávanie bytov a kancelárií, medzinárodné sťahovanie, nákladná autodoprava.
  • Mošovského 9, 81103 Bratislava
1 hodnotenie
1 hodnotenie
Vyrábame sedacie súpravy a všetko okolo toho. Látkové a kožené sedačky, polohovacie - multifunkčné kreslá, gauče, hojdačky, postele, pohovky, vodné postele, Maloobchod a veľkoobchod s nábytkom do obývačiek, detských izieb, spálni a do kancelárií.
  • Gabčíkovská 27, 92901 Dunajská Streda
1 hodnotenie
imagex1_27.jpg
1 hodnotenie
Vyrába školský nábytok pre učebne, posluchárne, kancelárie, šatne, jedálne, laboratóriá, výroba - biele tabule, školské tabule, nástenky, flipcharty, predaj - projekčná technika - spätné projektory, diaprojektory, projekčné plátna.
  • Bojnická 10, 83104 Bratislava
1 hodnotenie
imagev1_39.jpg
1 hodnotenie
Montáž a kompletizovanie hotového nábytku, predaj nábytku.
  • Lipový rad 25, 94110 Tvrdošovce
1 hodnotenie
1 hodnotenie