rozšírené vyhľadávanie
rozšírené vyhľadávanie
Zobrazujem 317 výsledkov
Spoločnosť s viac ako 50 ročnou tradíciou, pod menom MONT IRP s.r.o. pôsobí na trhu od roku 1993. Našou hlavnou činnosťou je výroba oceľových zváraných konštrukcií, mostov, žeriavov, násypiek, potrubí, dopravníkov a iných produktov z ocele. Dodávať kvalitne, načas a výhodne nám pomáha 150 skúsených zamestnancov s dlhoročnou praxou. Procesy vo firme podporujú aj moderné technológie a systém dôslednej kontroly kvality. Máme bohaté technické vybavenie pre výrobu a vďaka vlastnej preprave, mobilným žeriavom a zdvíhacím plošinám dokážeme zabezpečiť aj dopravu a montáž.
  • Oceliarska 2, 01001 Žilina
1 hodnotenie
1 hodnotenie
Predaj, technický servis, poradenstvo: dopravné a procesné pásy, pásy na prenos hnacích síl (hnacie pásy), plasticko-modulárne pásy, pohonné remene, ozubené remene, kruhové remene, klinové remene.
  • Továrenská 12, 90101 Malacky
1 hodnotenie
1 hodnotenie
Výroba a montáž vežových a fasádnych hodín, ručičkové a digitálne hodiny pre priemyselné a administratívne budovy, mestské pouličné hodiny a systémy jednotného času a školského zvonenia. Predaj dochádzkových hodín na papierové karty. Dodávky pohonu zvonov.
  • Moyzesova 23, 03301 Liptovský Hrádok
1 hodnotenie
imageu1_37.jpg
1 hodnotenie
Dovoz a servis: automaty, poloautomaty, páskovacie, baliace stroje, vysokovýkonné automatické páskovacie linky, ručné páskovacie strojčeky na plastovú a oceľovú pásku, ovíjače paliet do stretch fólie, fóliovacie stroje, valčekové dopravníky. Dodávame: polypropylénová páska, polyesterová páska, oceľová páska, papierová lepiaca páska, stretch fólie - vertikálne hadicové baliace stroje dynamické a statické, kontrolné váhy, špeciálne baliace stroje.
  • Slovanská cesta 672, 02201 Čadca
1 hodnotenie
imagez1_34.jpg
1 hodnotenie
Drevoobrábacie stroje a technológie pre opracovanie dreva (CNC Olepovanie a formátovanie, Vŕtanie, Brúsenie, Píly, Štvorstranné frézky, Stroje na opracovanie dýhy, Sušiarne). Technológie pre opracovanie skla, plastov, kompozitov, hliníka, kameňa. Servis obrábacích strojov.
  • Dolné Rudiny 1, 01001 Žilina
1 hodnotenie
1 hodnotenie
Projektovanie, dodávka, montáž, servis a poradenstvo v oblasti skladovacej a archívnej techniky: regále (policové, paletové, konzolové, obchodné, gravitačné), plošiny, archívy, zakladače, plastové boxy, kovové palety, plastové zásobníky, rebríky, schody.
  • Klenová 3056/20, 83101 Bratislava
1 hodnotenie
imagex1_30.jpg
1 hodnotenie
Vlhkomery, zvlhčovacie moduly, použitie - rôzne obory podnikania do výrobných a skladových priestorov, kde je potrebná technologická podmienka stabilizácie požadovanej vlhkosti prostredia, napr. tlačiarne, spracovanie dreva, papieru, kože, textilu...
  • Pražská 636, 37806 Suchdol nad Lužnicí
1 hodnotenie
drekomamzvlhcovacieosystemynmerlinbnedestrukcnezvlhkomerykmaterialuaxxfotoq3714.jpg
1 hodnotenie
Zlievareň hliníkových odliatkov. Výroba presných odliatkov technológiou tlakového liatia.
  • Horná 1236/5, 90701 Myjava
1 hodnotenie
obr01_11.jpg
1 hodnotenie
Distribútor dátových telekomunikačných zariadení zn. DrayTek a TAINET zabezpečuje a vykonáva distribúciu, servis, školenia a komplexné telekomunikačné riešenia.
  • Trnavská cesta 84, 82102 Bratislava
1 hodnotenie
1 hodnotenie
Spoločnosť je zameraná na výrobu produktov pre nábytkársky priemysel a polotovarov pre stolárov, nábytkové kovanie, dvierka.
  • Na Rákoši 3635, 96001 Zvolen
1 hodnotenie
1 hodnotenie