rozšírené vyhľadávanie
rozšírené vyhľadávanie
Zobrazujem 316 výsledkov
Predaj: textilné, sypké sorbenty-vapex, priemyslové rohože, utierky, tesniace prostriedky, havarijné súpravy, ADR výbava, plastové nádoby, sudy, záchytné vane, palety, odmasťovacie kvapaliny, vozíky na tlakové fľaše, zimná údržba, podlahové značenie, chemické svetlá, bezpečnostné nože, rozrezávače, priemyslové zrkadlá, zábradlia, nárazníky, zábrany, bezpečnostné skrine, lekárničky.
  • Bratislavská 83, 90201 Pezinok
1 hodnotenie
imageu1_32.jpg
1 hodnotenie
Vlhkomery, zvlhčovacie moduly, použitie - rôzne obory podnikania do výrobných a skladových priestorov, kde je potrebná technologická podmienka stabilizácie požadovanej vlhkosti prostredia, napr. tlačiarne, spracovanie dreva, papieru, kože, textilu...
  • Pražská 636, 37806 Suchdol nad Lužnicí
1 hodnotenie
drekomatzvlhcovaciensystemydmerlininedestrukcnezvlhkomeryhmaterialuemsfotob3714.jpg
1 hodnotenie
Spoločnosť s viac ako 50 ročnou tradíciou, pod menom MONT IRP s.r.o. pôsobí na trhu od roku 1993. Našou hlavnou činnosťou je výroba oceľových zváraných konštrukcií, mostov, žeriavov, násypiek, potrubí, dopravníkov a iných produktov z ocele. Dodávať kvalitne, načas a výhodne nám pomáha 150 skúsených zamestnancov s dlhoročnou praxou. Procesy vo firme podporujú aj moderné technológie a systém dôslednej kontroly kvality. Máme bohaté technické vybavenie pre výrobu a vďaka vlastnej preprave, mobilným žeriavom a zdvíhacím plošinám dokážeme zabezpečiť aj dopravu a montáž.
  • Oceliarska 2, 01001 Žilina
1 hodnotenie
1 hodnotenie
odporúčame
Polykarbonátové platne Lexan na tepelnoizolačné a bezpečnostné zasklenie svetlíkov, stien, prístreškov, skleníkov, zimných záhrad, átrií, okien a dverí. Použitie v stavebníctve, strojárstve a elektrotechnike. Oblúkové - pásové a bodové svetlíky.
  • Zátišie 1, 83103 Bratislava
1 hodnotenie
images1_37.jpg
1 hodnotenie
Zlievareň hliníkových odliatkov. Výroba presných odliatkov technológiou tlakového liatia.
  • Horná 1236/5, 90701 Myjava
1 hodnotenie
obr01_10.jpg
1 hodnotenie
Predaj, technický servis, poradenstvo: dopravné a procesné pásy, pásy na prenos hnacích síl (hnacie pásy), plasticko-modulárne pásy, pohonné remene, ozubené remene, kruhové remene, klinové remene.
  • Továrenská 12, 90101 Malacky
1 hodnotenie
1 hodnotenie
Výroba a montáž vežových a fasádnych hodín, ručičkové a digitálne hodiny pre priemyselné a administratívne budovy, mestské pouličné hodiny a systémy jednotného času a školského zvonenia. Predaj dochádzkových hodín na papierové karty. Dodávky pohonu zvonov.
  • Moyzesova 23, 03301 Liptovský Hrádok
1 hodnotenie
imageu1_37.jpg
1 hodnotenie
Dovoz a servis: automaty, poloautomaty, páskovacie, baliace stroje, vysokovýkonné automatické páskovacie linky, ručné páskovacie strojčeky na plastovú a oceľovú pásku, ovíjače paliet do stretch fólie, fóliovacie stroje, valčekové dopravníky. Dodávame: polypropylénová páska, polyesterová páska, oceľová páska, papierová lepiaca páska, stretch fólie - vertikálne hadicové baliace stroje dynamické a statické, kontrolné váhy, špeciálne baliace stroje.
  • Slovanská cesta 672, 02201 Čadca
1 hodnotenie
imagez1_34.jpg
1 hodnotenie
Drevoobrábacie stroje a technológie pre opracovanie dreva (CNC Olepovanie a formátovanie, Vŕtanie, Brúsenie, Píly, Štvorstranné frézky, Stroje na opracovanie dýhy, Sušiarne). Technológie pre opracovanie skla, plastov, kompozitov, hliníka, kameňa. Servis obrábacích strojov.
  • Dolné Rudiny 1, 01001 Žilina
1 hodnotenie
1 hodnotenie
Projektovanie, dodávka, montáž, servis a poradenstvo v oblasti skladovacej a archívnej techniky: regále (policové, paletové, konzolové, obchodné, gravitačné), plošiny, archívy, zakladače, plastové boxy, kovové palety, plastové zásobníky, rebríky, schody.
  • Klenová 3056/20, 83101 Bratislava
1 hodnotenie
imagex1_30.jpg
1 hodnotenie