rozšírené vyhľadávanie
rozšírené vyhľadávanie
Zobrazujem 303 výsledkov
MONT IRP s.r.o. je spoločnosť, ktorá vznikla v roku 1992 fúziou spoločnosti MONT IRP s.r.o. a výrobného podniku MONTOSTROJ š.p. Žilina. Zaoberáme sa výrobou a montážou zváraných oceľových konštrukcií, zváraných oceľových hál, výrobou a montážou regálových systémov, spaľovní, filtračných staníc, potrubných rozvodov...
  • Oceliarska 2, 01001 Žilina
1 hodnotenie
1 hodnotenie
Polykarbonátové platne Lexan na tepelnoizolačné a bezpečnostné zasklenie svetlíkov, stien, prístreškov, skleníkov, zimných záhrad, átrií, okien a dverí. Použitie v stavebníctve, strojárstve a elektrotechnike. Oblúkové - pásové a bodové svetlíky.
  • Zátišie 1, 83103 Bratislava
1 hodnotenie
imagee1_32.jpg
1 hodnotenie
Baliace stroje do teplom zmrštiteľnej fólie, ovíjacie stroje, horizontálne, páskovacie, lepiace, vákuovacie, na balenie hotových jedál. Spotrebný obalový materiál do všetkých typov strojov. Záručný a pozáručný servis.
  • Priemyselná zóna 706, 92591 Kráľová nad Váhom
1 hodnotenie
1 hodnotenie
Zlievareň hliníkových odliatkov. Výroba presných odliatkov technológiou tlakového liatia.
  • Kpt. M. Uhra 57/3, 90701 Myjava
1 hodnotenie
obr01_7.jpg
1 hodnotenie
Robíme rekonštrukciu rôznych zváraných konštrukcií a tlakových nádob, defektoskopické skúšanie všetkých materiálov, informatívne testovanie, meranie, analýzu a kontrolu materiálov. Vedieme kurzy v NDT (RT, PT, VT, UT, ET, LT, MT) a zvárania.
  • Moyzesova 939/46, 01001 Žilina
1 hodnotenie
kondenzapncmpotrubie.jpg
1 hodnotenie
Predaj, technický servis, poradenstvo: dopravné a procesné pásy, pásy na prenos hnacích síl (hnacie pásy), plasticko-modulárne pásy, pohonné remene, ozubené remene, kruhové remene, klinové remene.
  • Továrenská 15, 90101 Malacky
1 hodnotenie
1 hodnotenie
Výroba a montáž vežových a fasádnych hodín, ručičkové a digitálne hodiny pre priemyselné a administratívne budovy, mestské pouličné hodiny a systémy jednotného času a školského zvonenia. Predaj dochádzkových hodín na papierové karty. Dodávky pohonu zvonov.
  • Moyzesova 23, 03301 Liptovský Hrádok
1 hodnotenie
imagee1_34.jpg
1 hodnotenie
Projektovanie, dodávka, montáž, servis a poradenstvo v oblasti skladovacej a archívnej techniky: regále (policové, paletové, konzolové, obchodné, gravitačné), plošiny, archívy, zakladače, plastové boxy, kovové palety, plastové zásobníky, rebríky, schody.
  • Klenová 3056/20, 83101 Bratislava
1 hodnotenie
imageo1_31.jpg
1 hodnotenie
Predaj: textilné, sypké sorbenty-vapex, priemyslové rohože, utierky, tesniace prostriedky, havarijné súpravy, ADR výbava, plastové nádoby, sudy, záchytné vane, palety, odmasťovacie kvapaliny, vozíky na tlakové fľaše, zimná údržba, podlahové značenie, chemické svetlá, bezpečnostné nože, rozrezávače, priemyslové zrkadlá, zábradlia, nárazníky, zábrany, bezpečnostné skrine, lekárničky.
  • Bratislavská 83, 90201 Pezinok
1 hodnotenie
imageu1_32.jpg
1 hodnotenie
Vlhkomery, zvlhčovacie moduly, použitie - rôzne obory podnikania do výrobných a skladových priestorov, kde je potrebná technologická podmienka stabilizácie požadovanej vlhkosti prostredia, napr. tlačiarne, spracovanie dreva, papieru, kože, textilu...
  • Pražská 636, 37806 Suchdol nad Lužnicí
1 hodnotenie
drekomatzvlhcovaciensystemydmerlininedestrukcnezvlhkomeryhmaterialuemsfotob3714.jpg
1 hodnotenie