rozšírené vyhľadávanie
rozšírené vyhľadávanie
zmeniť podkategóriu
Zobrazujem 1229 výsledkov
Vložkovanie, čistenie, revízie, kontrola ťahu, zloženie spalín, dodávka a montáž komínov a komínových systémov, malé, stredné a priemyselné komíny, prepočty komínov, dodávky a montáž na kľúč práce HSV a PSV.
  • Štúrova 1, 01001 Žilina
1 hodnotenie
sadzatkominarstvozpeterihuliakmoofotos8170.jpg
1 hodnotenie
Zemné práce bagrom s dlhým ramenom Superlongfront s dosahom 18 m. Vykonávame revitalizácie vodných tokov a nádrží s odstránením sedimentov a odbahňovanie rybníkov sacím bagrom, podvodným buldozérom. Realizujeme protipovodňové úpravy, potápačské práce.
  • Hrobákova 21, 85102 Bratislava
1 hodnotenie
imagej1_25.jpg
1 hodnotenie
Kvalitne a seriózne dodávame: sekcionálne brány, krídlové brány a dvere, priemyselné brány, motory a kovanie pre plotové brány, protiprievanové clony, vjazdové závory a vjazdovú techniku, tesniace límce, rýchlobežné brány.
  • Vally 9, 90901 Skalica
1 hodnotenie
imagee1_33.jpg
1 hodnotenie
Realizácia podlahových, stenových a radiátorových vykurovacích systémov, systémov stropného a stenového chladenia, zdravotechnických inštalácií, montáž kondenzačných kotlov, tepelných čerpadiel, solárnych systémov.
  • Galvaniho 8, 82104 Bratislava
1 hodnotenie
image1_3.jpg
1 hodnotenie
Výroba a montáž sadrových interiérových líšt, ríms a dekoračných prvkov, fasádnych líšt a prvkov, rekonštrukcie historických budov, ich fasád aj interiérov. Výroba podľa individuálnych požiadaviek, návrhov architekta a zámeru investora.
  • Devínska cesta 9002, 90031 Stupava
1 hodnotenie
imagem1tx9y.jpg
1 hodnotenie
Naša spoločnosť patrí medzi lídrov na trhu v SR vo výrobe hotových výrobkov z mäkkého dreva. Medzi náš sortiment patria najmä záhradné chatky, sauny, infrakabíny a doplnkový záhradný nábytok. Ďalej ponúkame eurookná, strechy, altánky, detské ihriská, detské domčeky, drevostavby, schody, dvere, drevené domy, záhradné domčeky, prístrešky pre autá, wellness svet, obchod s drevom, drevo.
  • Cesta ku Smrečine 5, 97546 Banská Bystrica
1 hodnotenie
imageq1_37.jpg
1 hodnotenie
Predaj, prenájom, návrh nasadenia. Montáž fasádneho lešenia od výrobcu RINGER, ALTREX. Komponenty v zinkovanej i farbenej povrchovej úprave. Predaj stavebného a sušeného hobľovaného reziva. Dištančný a spínací materiál k debneniu v skladoch v Bratislave a Banskej Bystrici. Slovenský certifikát.
  • Rybničná 38 J, 83106 Bratislava
1 hodnotenie
1 hodnotenie
Dozorovanie stavieb a inžinierska činnosť už od r. 1990. Polyfunkčné areály (Apollo), obchodné centrá (Aupark), logistické a prevádzkové haly (Scania,Viva,..), bytové komplexy (Karloveské rameno,..), rodinné domy, rekonštrukcie, asanačné práce, zatepľovanie budov.
  • Jána Stanislava 19, 84105 Bratislava
1 hodnotenie
imagen1_40.jpg
1 hodnotenie
Výroba palisád, drevených stĺpov, záhradného nábytku, protihlukových stien a záhradných domov. Obchod s ihličnatou guľatinou. Impregnácia dreva. Firma sa okrem iného zaoberá výkupom a predajom ihličnatej guľatiny v celých dĺžkach - smrek, jedľa, borovica, červený smrek, stĺpových výrezov a predajom guľatiny v kvalite a sortimente podľa požiadaviek odberateľa.
  • Makov 332, 02356 Makov
1 hodnotenie
1 hodnotenie
Výroba stavebných výrobkov z betónu, výkon služieb v stavebníctve.
  • Stolárska 13, 83105 Bratislava
1 hodnotenie
1 hodnotenie