rozšírené vyhľadávanie
rozšírené vyhľadávanie
Zobrazujem 537 výsledkov
Top firma
1. slovenský výrobca garážových a priemyselných brán. Doplnkový sortiment: tesniace límce, vyrovnávacie mostíky, rýchlobežné brány, hangárové brány, atypické riešenia a pohony. Predaj, montáž, servis a revízie.
  • Československej armády 264/58, 96701 Kremnica
1 hodnotenie
1 hodnotenie
Kvalitne a seriózne dodávame: sekcionálne brány, krídlové brány a dvere, priemyselné brány, motory a kovanie pre plotové brány, protiprievanové clony, vjazdové závory a vjazdovú techniku, tesniace límce, rýchlobežné brány.
  • Vally 9, 90901 Skalica
1 hodnotenie
imagee1_33.jpg
1 hodnotenie
Plastové okná a dvere, výroba hliníkových konštrukcií ako okien, dverí,posuvných systémov ,naše služby s montážou ponúkame v bratislavskom, nitrianskom a trnavskom kraji.
  • Hadovská cesta 8, 94501 Komárno
1 hodnotenie
1 hodnotenie
Výrobca klasických plotov, dekoračných a lesných pletív, stĺpikov, podpier, brán a bránok, kovového a betónového oplotenia PILEG, importér priemyslových plotov, chovateľských a zvarovaných pletív, kovaných plotov, garážových brán a brán všetkých typov.
  • Boldocká cesta 7, 90301 Senec
1 hodnotenie
imageu1_29.jpg
1 hodnotenie
Ponúkame: predaj, montáž a servis garážových brán, roliet, plotov a brán, pohonov, okien a tieniacej techniky od renomovaných výrobcov ako napr. SALAMANDER - plastové okná, hliníkové okná, vchodové bezpečnostné dvere, siete proti hmyzu, interiérové žalúzie, markízy, krídlové brány, posuvné brány; LOMAX - brány; CAME - motor; KEY - motor. Ponúkame servis brán do 24 hodín.
  • Gróbska 41, 90027 Bernolákovo
1 hodnotenie
imageb1_45.jpg
1 hodnotenie
Výroba a predaj automatických dvier (lineárne, teleskopické, celopresklené, požiarne, oblúkové, šípové), turniketové dvere, karuselové dvere, požiarne dvere a dielce, presklené Al fasády, Al okná a dvere, garážové brány, posuvné brány. Pohon dverí v = 138 a 72 mm.
  • Považské Podhradie 435, 01701 Považská Bystrica
1 hodnotenie
emoskalumaticwsroevyrobcaaautomatickychodverilojfoton6760.jpg
1 hodnotenie
Neprekonateľné bezpečnostné dvere, najbezpečnejšie dvere na trhu. Najprestížnejšie ocenenie kvality Slovak Gold. Najširší sortiment bezpečnosti. Najdlhšia záruka. Najlepšie tepelno – izolačné vlastnosti. Neprekonateľná kvalita za neprekonateľnú cenu.
  • Trnavské mýto 1, 83104 Bratislava
1 hodnotenie
1 hodnotenie
Zastupujeme najväčšieho výrobcu okien a dverí v Európe, spoločnosť Internorm. Ďalej Vám ponúkame výrobky svetových značiek ako Schlotterer - tieniaca technika, Markilux - markízy a pergoly, Hormann - garážové brány a Eclisse - puzdrá pre posuvné dvere.
  • Pri strelnici 1, 82104 Bratislava
1 hodnotenie
image_1.jpg
1 hodnotenie
Predaj a montáž: garážové brány – sekčné, rolovacie, výklopné, dvere, priemyselné brány, automatické pohony na otváranie vonkajších brán – posuvné, krídlové, závory, parkovacie zábrany - Came, Hormann, Marantec, Faac.
  • Hlavná 10/10, 92505 Vozokany
1 hodnotenie
imaget1_37.jpg
1 hodnotenie
Spoločnosť sa venuje výrobe a montáži garážových brán, krídlových a posuvných kovaných brán na oplotenia pozemkov a výrobe diaľkovo ovládaných pohonov na brány.
  • Dobšinského 25, 94901 Nitra
1 hodnotenie
1 hodnotenie