rozšírené vyhľadávanie
rozšírené vyhľadávanie
zmeniť podkategóriu
Zobrazujem 222 výsledkov
Výroba a montáž okrasných betónových oplotení, balustrád, bariérových oplotení, okrasných stĺpov, bazénových lemov, sadrových štukatérskych prvkov, betónových striešok, autodoprava...
  • Malženice 31, 91929 Malženice
1 hodnotenie
imagew1_24.jpg
1 hodnotenie
Orezávanie a výrub stromov, štiepkovanie konárov, frézovanie pňov, práce vo výškach, umývanie okien, natieranie stožiarov, murárske práce, opravy fasád, maliarske a natieračské práce, klampiarske a pokrývačské práce, opravy škridlových striech a žľabov, čistenie odpadových žľabov a zvodov.
  • Pod Rovnicami 21, 84105 Bratislava
1 hodnotenie
image01_4.jpg
1 hodnotenie
Veľkoobchod, priamy dovozca tovarov z celého sveta so zvýhodnenými cenami pre maloobchodníkov. Tovary: Kvety – rezané, črepníkové, umelé, sviečky, kahance, hnojivá, črepníky, vázy, dekorácie, semená, záhradkárske potreby, chemické prípravky.
  • Kamenná cesta 11, 01001 Žilina
1 hodnotenie
imageg1fz5z.jpg
1 hodnotenie
Naša spoločnosť patrí medzi lídrov na trhu v SR vo výrobe hotových výrobkov z mäkkého dreva. Medzi náš sortiment patria najmä záhradné chatky, sauny, infrakabíny a doplnkový záhradný nábytok. Ďalej ponúkame eurookná, strechy, altánky, detské ihriská, detské domčeky, drevostavby, schody, dvere, drevené domy, záhradné domčeky, prístrešky pre autá, wellness svet, obchod s drevom, drevo.
  • Cesta ku Smrečine 5, 97546 Banská Bystrica
1 hodnotenie
imageq1_37.jpg
1 hodnotenie
Predaj dizajnových kvetináčov, rohoží pre spevnenie štrku, zmesí kvetinových semien pre veľké plochy, závesných mís pre kvetinovú výzdobu verejných priestranstiev, samozavlažovacích nádob pre stromčeky, konštrukcií pyramíd, vertikálnych záhrad, predaj holandských kvetinových cibúľ Verver xport a ich mechanizované sadenie.
  • Moskevská 1523/63, 10100 Praha 10
1 hodnotenie
floravilpsroqkvetinacekvyzdobaeexterierunntfotoi9748.jpg
1 hodnotenie
Predaj, servis a poradenstvo záhradnej, lesnej, poľnohospodárskej a komunálnej techniky. Veľkoobchod a maloobchod. Predaj: kosačky, krovinorezy, píly, traktory, malotraktory, čerpadlá, elektrocentrály, snehové frézy, snehové radlice, mulčovače, prívesy, nakladač a záhradná, komunálna, poľnohospodárska technika od výrobcov KUBOTA, SECO, VARI, STIHL, STIGA, MOTOR JIKOV, AGRINOVA, NEGRI, MULTIONE.
  • Hollého 164, 92207 Veľké Kostoľany
1 hodnotenie
imagej1_28.jpg
1 hodnotenie
Návrh, realizácia, údržba sadov a parkov, aranžovanie. Maloobchod s kvetmi, drevinami a záhradkárskymi potrebami.
  • Podhradie 5, 90901 Skalica
1 hodnotenie
1 hodnotenie
Firma sa zaoberá návrhmi a realizáciou záhradných, parkových a krajinných úprav.
  • Rohožník 220, 90638 Rohožník
1 hodnotenie
1 hodnotenie
Zakladanie a údržba jazierok, vodných a záhradných dekorácií, izolácia hospodárskych nádrží, maloobchodný a veľkoobchodný predaj, odborné poradenstvo a prevádzkovanie e-shopu.
  • Dlhá 118, 94901 Nitra
1 hodnotenie
1 hodnotenie
Návrh a realizácia záhradných a kúpacích jazierok, riešenie filtrácie, predaj príslušenstva v internetovom obchode. Predaj japonských koi kaprov dovezených priamo z Japonska, euro koi a jeseterov.
  • Námestie hrdinov 11, 94201 Šurany
1 hodnotenie
1 hodnotenie